REGULACE KOMÍNU


Regulace tahu komína je v dnešní době jedním z nejefektivnějších způsobů úspory, prodloužení životnosti komínů, zkvalitnění procesů spalování a odstranění sekundárních nepříjemných doprovodných jevů (zápach, tvorba sazí, dýmení, . . .). To, co do dnešní doby bylo považováno za zkvalitnění tahu komína, bylo ve skutečnosti pouze jeho zvýšením. Celosvětově užívané regulátory elektronické mají řadu vlastností, které je pro užívání ve střední a severní Evropě spíše determinují. Regulace pomocí regulátoru POLMAR, který se instaluje do hrdla komína a který pomáhá zvýšení efektivity systému komín-kotel se ukazuje v našich podmínkách jako skutečně vysoce výhodná. Navíc je to regulátor vhodný pro nové i starší komíny a pro nové i starší kotle. Jsme společnost s výhradním zastoupením pro český trh a poskytujeme také veškerý servis po území celé ČR. Nyní jsme již schopni objektivně a kvalitně nejen dosvědčit, ale také doložit jeho účinnost a úspěšnost řadou spokojených zákazníků.


Regulátor je koncipovaný tak, že se instaluje do hrdla komínu bez jakýchkoli zásahů do komína samotného. Pokud přímo dosedá na obezdění komína, odizoluje se minerální vatou. Jedná se o patent s nejvyšší účinností s atestem státního zkušebního ústavu. Pro samotnou instalaci je potřeba znát vnitřní průměr komína (vložky). Regulátory je možné osadit na všechny typy komínů vč. pravoúhlých.

Objednávky je možno učinit osobně nebo telefonicky, dodání při realizaci, osobně i na dobírku.
Záruční lhůta na použité materiály činí 10 let.
Předpokládaná životnost regulace přes 30 let.Copyright 2019 AAATop  |  Created by Alsan.cz
Spolupracujeme: www.erotik-emace.com www.primapradlo.eu www.bioprotebe.cz Webhosting Banan.cz www.bloger.cz www.davona.cz